İade Koşulları

Değerli Kullanıcılarımız,

T-Manager Yetenek Geliştirme Modelinin bir parçası olan pT-Manager’da sizlere en iyi hizmeti sunmayı arzu ediyoruz. T-Manager’ da geçirdiğiniz her saniyeniniz bizim için çok önemli. Bizimle olduğunuz süreyi faydalı ve bir o kadar da keyifli geçirmenizi çok önemsiyoruz.

T-Manager Academy üzerinden sağladığınız hizmetlerin tamamının bu bakış açısı ile sunulduğunu bildirerek, herhangi bir sebeple aldığınız hizmeti iade etme hakkınızı aşağıdaki koşullar ile koruyoruz.

Canlı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Satın almış olduğunuz canlı eğitim ve danışmanlık hizmetini, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullarda iade edebiliyoruz.

Eğitim ve danışmanlık hizmetini, hiç katılım sağlamadan iade etmek istemeniz halinde söz konusu eğitim ve danışmanlık için ödemiş olduğunuz ücretin %30 unu sistem kullanım ücreti olarak hesaplayarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutar iade ediyoruz.

Canlı eğitim ve danışmanlık hizmetine herhangi bir süre ile katılım sağlamanız halinde maalesef herhangi bir ücret iadesi yapamıyoruz.

·        Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Asenkron Eğitim Ücretleri (Gelişim Paketleri)

Satın almış olduğunuz asenkron ders (video,sunum,doküman)  hizmetini, online olarak teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebiliyoruz.

Asenkron dersleri, hiç kullanmadan ücret iadesi talep etmeniz halinde, hizmet ücretinin %30 unu sistem kullanım ücreti olarak hesaplayarak kesinti yapıldıktan sonra, kalan tutarı iade ediyoruz.

İçeriği görüntülediğinizde, maalesef iade gerçekleştiremiyoruz.

·        Web sitesi üzerinde yapılan tüm işlemleri kayıtları alınmaktadır. İade esasları bu kayıtlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.